P+A+N a VW Busik

Predstavte svoju posádku a vozidlo, ktorým cestujete
Pepa VW
Dobrodruh
Dobrodruh
Dátum registrácie: Št, 5. Mája 2016, 20:42
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

P+A+N a VW Busik

Príspevokod užívateľa Pepa VW » Pi, 6. Mája 2016, 22:13

Ahoj, rádi by jsme se Vám také představili.

Jsme malá tříčlená rodiná posádka, já Pepa 38let, moje skoro manželka Alena 37let a nejmladší člen naší posádky je naše dcera Nicol 11let.
Naše cestovní vozidlo je VW T4 Multivan 2.5TDI kterému říkáme Busik (už si ani nevzpomínám proč mu tak říkáme) který nám věrně slouží už 7let, a myslím že u nás i doslouží. V autě máme udělanou malou vestavbu na základní věci , na střechu jsme museli dát střešní stan jelikož dcera roste ale auto ne, a na léto vozíme ještě markýzu.
Sice se nepovažujeme za extra cestovatele, ale v cestování na čtyřech kolech jsme našli určitý styl života kterého se nemíníme vzdát, já osobně ještě kombinuji čtyřkolové cestování s dvoukolovým cestováním a to nejraději v offroad stylu. S naším Busíkem jsme kromě České a Slovenské Republiky také procestovali Polsko, Maďarsko, Rakousko, Slovinsko a Chorvatsko, a na letošní rok plánujeme návštěvu Rumunska .
Držíme se hesla že, život se má žít a ne prožít, a proto doufám že nám zážitky z cest budou jenom přibývat, a nejenom nám ale i Vám.
Tak ahoj na cestách necestách.
Pepa, Alča a Niki.
DSC01487.JPG
P7080010.JPG
IMG_4121.JPG
IMG_4129.JPG
IMG_4125.JPG
Na prezeranie priložených súborov nemáte dostatočné oprávnenia.

Pepa VW
Dobrodruh
Dobrodruh
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: P+A+N a VW Busik

Príspevokod užívateľa Pepa VW » Pi, 6. Mája 2016, 22:17

P8100157.JPG
DSC01164.JPG
DSC01081.JPG
P7280221.JPG
DSC01845.JPG
Na prezeranie priložených súborov nemáte dostatočné oprávnenia.

Užívateľov profilový obrázok
miso
Vedúci expedície
Vedúci expedície
Dátum registrácie: Ne, 20. Marca 2016, 19:56
Kontaktovať užívateľa:
Slovakia

Príspevokod užívateľa miso » So, 7. Mája 2016, 07:47

Tak P-A-N-i sú aj vodáci. Vitajte v klube :) Zvykli sme so sebou voziť 4-metrový dvojmiestny nafukovací kajak. V čiernej hore predminulý rok sme si ale prenajali raft a splavili kúsok rieky Tara.
A čo stan? aká je to značka? Spokojní?
:auto-offroad: Toyota Land Cruiser HZJ78 (Facebook / Web)

Pepa VW
Dobrodruh
Dobrodruh

Príspevokod užívateľa Pepa VW » So, 7. Mája 2016, 18:23

Díky za přijetí. Vodáci asi úplně nejsme, ale vyzkoušet se má vše a vodu máme docela rádi, a tady to zrovna zkoušíme ve Slovinsku, tam je to na tyto aktivity docela dobré, ale v Černé Hoře by to bylo určitě ještě lepší, také plánujeme že se tam vydáme. Co se týká stanu, tak spokojenost maximální, stan je značky RoofLodge, a zpracování stanu je docela dobré.

IvanGS
Skúsený Overlanďák
Skúsený Overlanďák
Dátum registrácie: Po, 4. Apríla 2016, 14:00

Príspevokod užívateľa IvanGS » So, 7. Mája 2016, 23:03

Kombinaci offroad motorky a malého obytného auta máme společnou, snad s vyjímkou autem do Rumunska, byl jsem tam na motorce mockrát a nemá to chybu. Autem, dokonce terénním (nebylo moje), jen jednou a proti motorce to nebylo ono. Takže příště (letos na podzim), zase na motorce. Ale to je jen můj pohled, držím palce a snad se někde potkáme-

Pepa VW
Dobrodruh
Dobrodruh

Príspevokod užívateľa Pepa VW » Ne, 8. Mája 2016, 08:16

Ahoj Ivane, plně s tebou souhlasím, já bych tam raději jel také na motorce , věřím že autem to nebude to pravé (tedy tím kterým jezdíme), ale nechci zbytek posádky připravit o zážitky z této krásné země a proto padla volba na auto . Možná se potkáme na festivalu za čtrnáct dní, zaplaceno už mám tak jenom čekám na mail o zaplacení, pokud pojedete z Hradce tak můžeme třeba spojit cestu na tuhle akci která bude určitě super.

IvanGS
Skúsený Overlanďák
Skúsený Overlanďák

Príspevokod užívateľa IvanGS » Ut, 10. Mája 2016, 14:24

Chápu, proto si přítelkyně Drákula po našem seznámení před 7 lety udělala řidičák a koupila si svoji motorku. Tím pádem, když bylo Kristýně 12 let, jsem ji mohl brát na tandem, prospala (pokud neházela piškoty psům) za mnou několikrát Rumunsko, Alpy, Pobaltí...

Jakou máš představu o trase autem po Rumunsku?

Na festival chceme jet v pátek kolem poledne, do Žiliny to máme 300 km a chci zvolit relaxační tempo, tedy vyjet s předstihem, snad to vyjde. Nevím odkud jsi a jaké máš plány, ale někde se můžeme spojit, obvykle jezdíme na Slovensko klasickou trasu Olomouc, Rožnov, Makov...

Pepa VW
Dobrodruh
Dobrodruh

Príspevokod užívateľa Pepa VW » Ut, 10. Mája 2016, 18:47

Představu o trase po Rumunsku mám zakreslenou v mapě, ale když to vezmu hodně zjednodušeně tak začátek bude v Sapantě, odtud směrem dolů na Brasov, nedaleko už jsou tobě dobře známe úseky jako Fagaraš a Transalpina, až se vyblbneme v horách tak budeme pokračovat směr Svatá Helena a pak nějak domů. Ale jak to bude v reálu je ve hvězdách. Rád si nechám poradit od zkušenějších, třeba i osobně večer u piva :) .

Jinak já bydlím kousek od Prostějova (do Vyškova na letiště to mám 10km) , a když jezdím směr Žilina tak jedu stejně jak jsi psal ty, na Olomouc a směr Makov. Také bych chtěl jet v pátek, z naší posádky jedu jenom já :dance: , skoro manželka a dcera maji jinou akci, a spěchat také nechci, ale zatím u mě přetrvává problém s registrací, zaplaceno mám už od 5.5. ale odpověď o zaplacení zatím žádná, zítra by měl bít poslední den a pak registraci zruší.

IvanGS
Skúsený Overlanďák
Skúsený Overlanďák

Príspevokod užívateľa IvanGS » Ut, 10. Mája 2016, 22:36

Napiš jim mail nebo na FB, určitě odpoví.
OK, příští týden se můžeme dohodnout. O Rumunsku rád pokecám...

Pepa VW
Dobrodruh
Dobrodruh

Príspevokod užívateľa Pepa VW » St, 11. Mája 2016, 07:43

Psal jsem jim včera večer, penize jim zatim nepřišli ale na základě potvrzení o platbě mi rezervaci potvrdili, příští týden se můžeme domluvit.

Návrat na "Predstavenie"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný