Lubov Jeepo 4.7 V8

Predstavte svoju posádku a vozidlo, ktorým cestujete
slubox
Výletník
Výletník
Dátum registrácie: St, 25. Mája 2016, 10:37
Kontaktovať užívateľa:

Re: Lubov Jeepo 4.7 V8

Príspevokod užívateľa slubox » Št, 4. Augusta 2016, 18:26

Len tak medzi časom pribudli dake doplnky a začal som stavať spálňu s kuchyňou :)

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok
Jeep Grand Cherokee WJ 4.7 , LPG ,2"...

Užívateľov profilový obrázok
miso
Vedúci expedície
Vedúci expedície
Dátum registrácie: Ne, 20. Marca 2016, 19:56
Kontaktovať užívateľa:
Slovakia

Príspevokod užívateľa miso » Ne, 7. Augusta 2016, 08:45

Super, vidim že Nemci stále radi pribaľujú Haribo k objednávkam :) to bude čúvačka? A čo ten odpojovač, naviják?

Odoslané z HUAWEI M2-A01L pomocou Tapatalku
:auto-offroad: Toyota Land Cruiser HZJ78 (Facebook / Web)

slubox
Výletník
Výletník
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa slubox » Po, 8. Augusta 2016, 17:57

No LED svetiel je 6 pôjdu ako pracovne svetla na záhradku na boky (z pravej strany ,,podsvietenie" Markízy) a dozadu. Každý pár bude mat svoj vypínač. Dopredu pojde LED rampa 42" :P
Odpojovac bude plniť funkciu toho co sme sa bavili v tvojej téme. Lebo mam obavy ze ak naaaaahodou nikdy neviem , budem potrebovat obe batérie na napájanie navijaku , ktorý potrebuje aj niekoľko stoviek Amperov pri plnej zaťaží. Bojím sa ze ten tvoj system by to nevydržal. A aj tak budem rad ze nebude v aute ďalšia automatická vec heh , takto ked nastartujem tak zapnem dobíjanie a večer ked zakempujem odpojim a hotovo. Mam aj dva digi Voltmetre na každú batt zvlášť
Medzičasom pribudla vysielačka , no zatiaľ čaká doma v PB, takze montovať budem až o mesiac na SVK :)

miso
Vedúci expedície
Vedúci expedície
Kontaktovať užívateľa:
Slovakia

Príspevokod užívateľa miso » Ut, 9. Augusta 2016, 14:37

Švajc. systém vydrží. Priamo v návode je nakreslené, ako naviják správne zapojiť. V Rumunsku som zaň ťahal nielen seba, ale aj Patroly z bryndy. Okrem toho ho používajú aj v Austrálii a po celom svete. No a keby zlyhal, stačí vyradiť relé a spojiť baterky natvrdo. 2 minúty práce, 3 skrutky. Automatická vec sa stará o pohodu a nevyhadzuje mi nastavenie rádia a hodín. V prípade nízkeho napätia aj zapípa a ukazuje dobíjanie, čím vidím prípadné problémy s alternátorom. Jediná nevýhoda je asi cena :/

miso
Vedúci expedície
Vedúci expedície
Kontaktovať užívateľa:
Slovakia

Príspevokod užívateľa miso » Ut, 9. Augusta 2016, 16:34

Led vyzerajú akurát. Led svetlo chcem dorábať dozadu, nad rezervu ako cúvačku a chcem tam dať aj tretie brzdové. Vpredu som konečne po roku! zapojil 2x96W. Žiadny zázrak, ale na moje účely presne akurát :) Pre istotu ešte nosím 27W na magnet, zapája sa do jedného z cigaretových zapaľovačov. Párkrát som ho použil pri kempovaní, alebo obhliadnutí miesta na kemp. Inak je to lákadlo / odlákadlo na hmyz :)

slubox
Výletník
Výletník
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa slubox » Ne, 14. Augusta 2016, 10:54

Suflik s kuchyňou nahotovo. Teda ešte mozno pridám dake priečinky na pribor alebo poháriky. Zástavbu som musel vybrať lebo musím chvíľu robiť ,,taxi" ale cez tyzden pokračujem ;)

Obrázok

miso
Vedúci expedície
Vedúci expedície
Kontaktovať užívateľa:
Slovakia

Re: RE: Re: Lubov Jeepo 4.7 V8

Príspevokod užívateľa miso » Št, 8. Septembra 2016, 12:35

Suflik s kuchyňou nahotovo. Teda ešte mozno pridám dake priečinky na pribor alebo poháriky. Zástavbu som musel vybrať lebo musím chvíľu robiť ,,taxi" ale cez tyzden pokračujem ;)

Obrázok
Tak čo, hotovo? Kedy vyrážaš? Kuchyňa aj spanie už funguje?

Odoslané z LG-D802 pomocou Tapatalku

slubox
Výletník
Výletník
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa slubox » Po, 28. Novembra 2016, 22:24

Jasne, všetko funguje na jednotku.
No co sa týka plánov , tak tie stroskotali. Mal som ist na prvú expedošku s kamošom , čo ma Patrola , ale aj ked pol roka vopred sa všetko plánovalo , neuvoľnili ho z prace. No a sám som sa neodhodlal. No napriek tomu sme si spravili výlet na Nitrianske Rudno , otestovať spanie a kuchyňu heh a ešte sme pobehali Štiavnické hory.
Záhradku som si nakoniec zvaral sám, no nestíhal som ju nahodit , dovolenka na Slovensku bola nato krátka :(
Momentálne som začal dávať dokopy techniku, menil som sponovak, vodnú pumpu, visco spojku a pomaly sa chystám na výmenu podvozku. Pojde tam komplet 4” podvozok 8-)
Momentálne tam je 2” , no prejazd cez blato a nástrahy číhajúce v horách nad moje očakávania, som milo prekvapený.
Pripajam pár foto
Nazdravieeeeeee :D

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

miso
Vedúci expedície
Vedúci expedície
Kontaktovať užívateľa:
Slovakia

Príspevokod užívateľa miso » Ut, 29. Novembra 2016, 10:09

Nuž pekne, pekne. Pracovať vonku má svoje nevýhody. Viem o tom svoje. Aj keď taka menšia dovolenka autom po Slovensku má tiež svoje čaro. Mame tu veľa pekných miest, kde sa dá zašiť :) Ja som môjho zatiaľ nedvíhal, a neviem či budem. Pohon a podvozok zatiaľ nedotknutý, aj keď má to mrzí :)

Budeš jazdiť aj v zime?

slubox
Výletník
Výletník
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa slubox » Ut, 29. Novembra 2016, 17:20

Sak prave , ze ked pracujem mimo ,tak som aj rad ze som doma s rodinou.
Zatiaľ jazdím, ale kupil som si tu jedno auto za par peňazí , len musím vymenit dake veci na motore a ked to dam dokopy ,tak Jeepo zaháji odpočinok v garáži a pojdem ho ,,čipovať"

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Návrat na "Predstavenie"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný