BABY Overland

Pre deti je tento rok toho pripraveného skutočne veľa. Veríme, že sa im to bude páčiť a odnesú si domov plno skvelých zážitkov.

PROGRAM POD HLAVNÝM PÓDIOM
Piatok
10:00 detská joga s Nelkou
11:00 príde dobrovoľný hasičský zbor z Rajeckých Teplíc

Sobota
9:00 dobré ráno s jogou
10:00 zbytočné, no o to zábavnejšie súťaže pre malých aj veľkých
11:00 workshop – Kurz prežitia so skautom Petrom

PROGRAM V BABY ZÓNE POD STROMOM
Piatok
17:00-18:00 večerné čítaníčko s tetou Helčou

Sobota
10:00 Bábkové divadlo Fí – Koralový svet (pre deti vo veku od 6 mes. do 3 r.)
Korytnačka Etela má svoje obľúbené hračky. Jedno ráno ich nemôže nájsť. Vydá sa do tajuplného sveta koralu, kde sa stretáva s kamarátmi a kamarátkami, ktorí jej veľmi ochotne pomáhajú.
Hlavný dôraz kladieme na spoznávanie základných tvarov (guľaté, rovné, hranaté, atď.). Batoľatá po celý čas rozvíjajú interakcie s bábkami.

14:30 Bábkové divadlo Fí – Recept na leva (pre deti cca od 4 do 10 rokov)
Viktor sa stretáva s Hankou. Zdanlivo náhodné stretnutie vyústi do veľkého dobrodružstva. Hanka sa mení na leva a jediný kto jej dokáže pomôcť je Viktor. Dokáže to? Čo všetko dvojicu pri tom postretne? 

17:00 večerné čítaníčko s tetou Helčou

BABY STAN PRE NAJMENŠÍCH – počas celej soboty
Máte malého plazúňa a  nechce sa vám ho nosiť celý víkend na rukách? Presne na tento účel sme zriadili Baby stan. Nájdete ho v Baby zóne pod stromom. Je tam čistý koberec a síce používané, no vyčistené a funkčné hračky. Prosím na koberec seba aj dieťa vyzujte, buďte k sebe tolerantní a užívajte ho, koľko potrebujete.

BIKE A MOTO dráha
Táto aktivita sa bude rokmi rozširovať, zatiaľ je v trošku skromnejšom looku, ale veríme, že deti si to užijú. Prosím na deti si dohliadnite. Používanie prekážok je na vlastnú zodpovednosť a rodičia sú zodpovední za svoje deti. Odrážadlá a bicykle pri prekážkach si môžu deti požičať na jazdenie po dráhe. Potom ich tam prosím uložte naspäť.

DOBRODRUŽNÁ CESTA ZA SLADKÝM POKLADOM
Vyrazíme spoločne aj trochu do prírody. Nezabudnite si zobrať papier a pero.
Počas celého festivalu bude možné v lese okolo kempu absolvovať Dobrodružnú cestu za sladkým pokladom. Začiatok cesty bude viditeľne označený, prípadne sa môžete spýtať kohokoľvek na stánku, aby vás nasmeroval.
V lese musíte nasledovať farebné šnúrky, ktoré vás postupne dovedú na 12 stanovíšť. Na každom stanovišti je hádanka, z ktorej si vždy zapíšete 1 písmenko. Plus je tam aktivita, ktorú môžete ale nemusíte absolvovať, ide o zábavu. Postupne vyskladáte znenie tajničky a prejdete sa po lese. Na 12.-tom stanovišti sú inštrukcie, ktoré vám prezradia, kde a kedy bude sladký poklad možné pomocou tajničky otvoriť a čo ešte budete potrebovať, aby ste presvedčili Strážkyňu pokladu, nech vám ho vydá :).

PRAJEME VEĽA ZÁBAVY 🙂