Overland 2016

Novinky 23.5.2016:

Ahojte overlanďáci,
sme stále plní eufórie z festivalu a v hlavách nám víri množstvo úžasných spomienok na vás. Všetkým z vás patrí naše obrovské ĎAKUJEME, za to, že ste merali väčšiu, či menšiu vzdialenosť, aby ste vytvorili takú suprovú atmosféru. Veríme, že týmto víkendom sme spoločne započali tradíciu a budete sa s nami takto pravidelne stretávať a rozprávať nové zážitky a skúsenosti nie len z ciest.
Všetkým prajeme veľa šťastných km a úspešné expedície. Nehanbite sa potom aj sem na Overland zavesiť pár infošiek, čo je počas roka s vami. Lebo určite chceme byť s vami v kontakte aj počas roka tu na FB ale aj na diskusnom fóre, kde už máte pripravenú tému, ktorá čaká na vaše fotky a videá z prvého ročníka.
Ešte raz moc moc dík, zatiaľ čaute 🙂

Čo by ste chceli vidieť na budúcom ročníku? Čo sa vám na festivale páčilo? Čo by ste nabudúce zlepšili? Napíšte nám na email festivaloverland@gmail.com, alebo správu na Facebook. Za akýkoľvek komentár budeme veľmi vďační 🙂

 

19.5.2016:  Aktualizovaný program

8.5.2016: Všetky zúčastnené expedičné posádky poprosíme pozrieť ORGANIZAČNÉ POKYNY:

  • prosíme vypísať krátky dotazník, ktorý bude počas festivalu zdobiť čelné sklo každého expedičného automobilu
  • vyhlásili sme fotografickú súťaž, prihlásiť môžte svoju jednu cestovateľskú fotku o veľkosti minimálne A3
  • prednášky o svojej posádke vo formáte 20 min. prezentácie
  • hľadáme vaše videá z kurióznych opráv pre workshop Bush Mechanics
  • všetko posielajte na našu emailovú adresu: festivaloverland@gmail.com, ale ešte predtým si nezabudnite prečítať organizačné pokyny

 

5.4.2016: Spustili sme pre Vás registráciu na festival.

Pripravujeme a stále rozširujeme program. Stravovanie bude zabezpečené v gastrostane.  Ak máte nejaké nápady, niečo čo by ste na festivale chceli vidieť, sem s nimi!

Čakanie na festival si môžte skrátiť čítaním o posádkach, ich vozidlách a dobrodružstvách. Mimochodom, v zbierke ešte nemáme jedinú motorkársku expedíciu, takže ak niekoho poznáte, napíšte nám na e-mail, alebo na naše nové fórum.

21.-22.5 sa vidíme v ATC Slnečné skaly pri Žiline.

Plagat_160318

Program sa doplňuje a budeme Vás postupne informovať o tom, čo vás čaká na prvom ročníku. Dúfame, že spolu s Vami založíme jedinečnú tradíciu a budeme takto stretávať každý rok!

Taktiež budeme radi, keď sa na programe festivalu budete spolupodieľať a napíšete nám, čo by sa vám páčilo, nápady, návrhy, jednoducho čokoľvek, čo vás napadne. Chceme aby sme sa tam všetci cítili dobre. Hlavnou úlohou je sa stretnúť, ale aký by to bol festival keby sme nemali špičkový plnotučný program?
Viac info. už čoskoro…

Tešíme sa!

Odkaz na autocamping a miesto konania:
http://camping-raj.sk/navigacia.php#camp