Info karta posádky

Ahoj účastník festivalu Overland, je čas na dotazník.
Niektorí z vás to už poznajú, prípadne majú svoj dotazník z predošlých ročníkov, tak si ho doneste.
Ostatní čítajte ďalej 
Festival je hlavne o tom, aby sme sa medzi sebou stále viac spoznávali a každý rok to uľahčujeme krátkou info kartou. Všetkým, ktorí prídu na svojich expedičných vozidlách, motorkách, bicykloch, kolobežkách dávame možnosť vyplniť o sebe krátky dotazník. Tento dotazník bude uniformný a nájdeš ho vždy za stieračom či brzdou. Každý z nás sa predsa niekam chystá a práve Overland má uľahčiť zháňanie informácií o plánovaných destináciách, cestách, hraniciach…atď. Preto tu v dotazníku každý (kto chce) uvedie hlavne to, čo už má reálne prejdené ako autonomád. 
Tento rok očakávame vyšší počet posádok ako minulý, preto všetkých, ktorí sa do tejto „zoznamky“ chcú zapojiť, prosíme, aby si tento dotazníček vyplnili a vytlačili po vlastnej línii ešte doma. Už minulý rok príliš zdržoval proces hľadania konkrétneho dotazníka pri registrácii. 
My ich donesieme aj pár čistých ale budeme radi ak nám to trošku uľahčite a čo najviac z vás si svoju info kartu donesie. 
Tu pod textom je len jpg náhľad tohto dokumentu z minulého ročníka. Originálny dokument, ktorý je možné stiahnuť a upraviť vo Worde sa nachádza tu: https://1drv.ms/w/s!AoZ-HDYqGjMKgUGsk1NqEMBM1o6_ 

Prosím vás neupravujte ten dokument online, stiahnite si to k sebe a upravujte to u seba vo worde!! Rozsah aj s fotkou je ideálny na jednu A4. Tešíme sa.