Pravidlá festivalu

VSTUPENKY

Vstupenky je možné zakúpiť v predpredaji cez rezervovane.sk alebo priamo na mieste konania festivalu. V cene vstupného je okrem skvelého programu aj sobotný obedík, lístok do tomboly, malý darček a samozrejme pobyt v kempe (vrátane auta, stanu či obytného vozidla). Prípojku na elektrinu je potrebné riešiť a zaplatiť na recepcii kempu.

V cene detského vstupného je detský obed v sobotu, lístok do detskej tomboly a malý sladký darček.

OBED V CENE VSTUPENKY

Obed na kupón, ktorý dostanete spolu so vstupenkou (je súčasťou farebného náramku), je možné si v gastrochatke vyzdvihnúť v sobotu len v čase od 11:30 do 14:30 h. Po uvedenom čase, kupón na obed zadarmo prepadáva!!

Na kupón máte na výber 3 jedlá. Prosím nevyjednávajte s kuchárom o možnosti výmeny za iné jedlo, ktoré má v ponuke.

HAVINOVIA

Po predošlých skúsenostiach musíme požiadať všetkých majiteľov psov, aby ich miláčikovia boli povinne počas celého trvania festivalu uviazaní na vodítku/vôdzke, (zahryznutá len dvojtýždňová ovečka operáciu našťastie prežila).

TOMBOLA

Čas uverejnený v programe na losovanie tomboly sa budeme snažiť dodržať, preto buďte vtedy prosím prítomní pred pódiom. Ceny musia byť okamžite vyzdvihnuté, inak sa losuje znovu.

AKÝ POŽIČ, TAKÝ VRÁŤ

Toto je taká overlandová knižnica. Priamo na festivale bude možné požičať si bedekre, či mapy. Bedekre a mapy, ktoré chcete poskytnúť na požičanie treba odovzdať v piatok a sobotu doobeda Hacke, alebo pri stánku s tričkami. Spíšeme si zoznam a každú jednu vec označíme. Po obedňajšej pauze bude možné prísť pod pódium k „požič-stolíku“ a pozrieť si, čo je tento rok v ponuke. Na stole bude aj zoznam. Každý, kto si niečo zoberie, nájde tú vec v zozname a čitateľne vedľa nej napíše svoje meno a mail. 

NEÚČASŤ SA NEOSPRAVEDLŇUJE

Peniaze za vstupné sa v prípade neúčasti nevracajú. Nepomôže ani pečiatka od doktora.

ZADNÉ VRÁTKA

Pozor, moderátorovi boli udelené vysoké právomoci, takže za jeho konanie nie je nikto zodpovedný, ani on sám. Preto z dôvodu sily okamžiku a rôznej miery improvizácie, sa môžu udiať zmeny v programe. Ale samozrejme vždy len k lepšiemu.