Overland 2020 »

POZOR ZMENA TERMÍNU!!

OVERLAND festival pre všetkých autonomádov a nadšencov cestovania na kolesách sa tento rok posúva na termín 1. – 4.10.2020 a bude sa konať tradične v ATC Slnečné skaly pri Žiline.

Rodinný festival, kde môžete nabrať inšpiráciu na ďalšie cesty, vymieňať si informácie, tipy a užitočné rady. Môžete si obzrieť expedičné vozidlá, ktoré precestovali celý svet a dozvedieť sa, nie tajné, ale niekedy skôr zúfalé triky, ako prejsť neprejditeľné zákutia zemegule.

Skvelý program začína už vo štvrtok koncertom a cestovateľským filmom. Piatok je venovaný aktivite DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ – všetci ste u všetkých, ktorí sa do nej zapoja a označia svoje vozidlo. Stačí zaklopať a môžete si obzrieť špeciálne vnútorné riešenia zástavby, ktoré majitelia zmajstrovali vo vlastnej garáži. Rovnako sa môžete tešiť na súťaže, workshopy aj tombolu.

Nezabúdame ani na deti. V piatok aj v sobotu je pre ne pripravená BABY Overland zóna s divadlom, hrami, súťažami, čítaním rozprávok aj vlastnou tombolou.

Presný program bude, keď bude 🙂

Zatiaľ si hlavne rezervujte v kalendári dátum 1. – 4.10.2020, zostaňte zdraví a kúpte si vstupenky na https://www.rezervovane.sk/overland