Vstupenky 2020

Vstupenky je potrebné si kúpiť v predpredaji na https://www.rezervovane.sk/overland

Ceny vstupeniek v predpredaji:
dospelí a mládež od 13 rokov (vrátane):
18 €/450 CZK /osoba
deti (6-12 rokov):
8 €/200 CZK /osoba
V cene vstupného zakúpeného v predpredaji je okrem skvelého programu aj lístok do tomboly/pre deti do detskej tomboly, festivalová magnetka/pre deti sladký darček. V cene je samozrejme pobyt v kempe (vrátane auta, stanu či obytného vozidla a psa).
Deti do 5 rokov a ŤZP majú vstup zdarma.

Pozor počet vstupeniek je obmedzený na 1000 ks (vrátane detí). Vstupenky na mieste pri vstupe do kempu bude možné zakúpiť len v EUR a len do vypredania lístkov. Z kapacitných dôvodov sa potom vstup do kempu uzavrie.
Ceny lístkov na mieste:
dospelí a mládež od 13 rokov (vrátane): 22 €/osoba
deti (6-12 rokov): 10 €/osoba

Vstupenky sú jednotné a platia na celý festival. Nie je možné zakúpiť si vstupenku len na jeden/dva dni. Kto chce prísť na festival skôr ako pred oficiálnym začiatkom festivalu (štvrtok) a spraviť si dlhšiu dovolenku v krásnej prírode, môže. Ale musí mať zakúpenú vstupenku na festival v predpredaji. Na recepcii kempu sa preukážete kódom, ktorý vám príde od nás po zaplatení a kempu podľa ich cenníka uhradíte len zvyšné dni. Po začatí festivalu prídete klasicky na vstup k rampe a tam sa opäť preukážete kódom a dostanete vstupenku na festival.