Pravidlá festivalu

VSTUPENKY

Počet vstupeniek je tento rok obmedzený podľa aktuálnych opatrení. Je potrebné si vstupenku kúpiť vopred cez rezervovane.sk. Kde sú uvedené aj ceny aj info ako zaplatiť. V cene vstupného zakúpeného v predpredaji je okrem skvelého programu aj lístok do tomboly/pre deti do detskej tomboly, festivalová magnetka. V cene je samozrejme pobyt v kempe (vrátane auta, stanu či obytného vozidla a psa). Deti do 5 rokov a ŤZP majú vstup zdarma. Vstupenky na mieste sa už predávať nebudú.

Prípojku na elektrinu je potrebné riešiť a zaplatiť na recepcii kempu.

PRIESTOR FESTIVALU

Priestor festivalu bude opáskovaný a vstup naň bude kontrolovaný za účelom počítania účastníkov. Za pásku bude povolený vstup len s rúškom, vlastnou stoličkou a nemôže sa tam konzumovať jedlo ani pitie. Počet ľudí za páskou zatiaľ nevieme, uvidíme podľa toho, ako sa ešte zmenia opatrenia. Buď to bude 50 alebo 500.
V prípade, že opáskovaný priestor festivalu bude kapacitne podľa platných opatrení naplnený a vy budete spoza pásky vidieť program, je to v poriadku, veď ste len na individuálnom pobyte v prírode.

HAVINOVIA

Máme prihlásených viac ako 50 psov, kvôli bezpečnosti musíme požiadať všetkých majiteľov psov, aby ich miláčikovia boli povinne počas celého trvania festivalu uviazaní na vodítku/vôdzke.

PARKOVANIE

Prosíme vás o toleranciu a ohľaduplnosť. Zaberte len toľko miesta, koľko nevyhnutne potebujete. Ak máte auto a príves, snažte sa ich zaparkovať za sebou, resp. tak aby auto nezaberalo celé ďalšie miesto. Rovnako je zakázané opáskovať, či okolíkovať si územie, ktoré chcete chytiť kamarátom. Kto prv príde, ten prv melie.

TOMBOLA

Čas uverejnený v programe na losovanie tomboly sa budeme snažiť dodržať, preto buďte vtedy prosím prítomní pred pódiom. Ceny musia byť okamžite vyzdvihnuté, inak sa losuje znovu.

AKÝ POŽIČ, TAKÝ VRÁŤ

Toto je taká overlandová knižnica. Priamo na festivale bude možné požičať si bedekre, či mapy. Bedekre a mapy, ktoré chcete poskytnúť na požičanie treba odovzdať v piatok a sobotu doobeda Hacke, alebo pri stánku s tričkami. Spíšeme si zoznam a každú jednu vec označíme. Po obedňajšej pauze bude možné prísť pod pódium k „požič-stolíku“ a pozrieť si, čo je tento rok v ponuke. Na stole bude aj zoznam. Každý, kto si niečo zoberie, nájde tú vec v zozname a čitateľne vedľa nej napíše svoje meno a mail. 

NEÚČASŤ SA NEOSPRAVEDLŇUJE

Peniaze za vstupné sa v prípade neúčasti nevracajú. Nepomôže ani pečiatka od doktora.

ZADNÉ VRÁTKA

Pozor, moderátorovi boli udelené vysoké právomoci, takže za jeho konanie nie je nikto zodpovedný, ani on sám. Preto z dôvodu sily okamžiku a rôznej miery improvizácie, sa môžu udiať zmeny v programe. Ale samozrejme vždy len k lepšiemu.