Program 2022

26.5.2022 ŠTVRTOK

  • 18:40 koncert žilinskej kapely Vox Supra
  • 19:30 Po červenej domov – Evit a Janči Mazanovci, road movie
  • debata s Evit a Jančim
  • 20:25 Rikšou a velorexem za hranici Beneluxu – Nesmrtelní dedci, road movie
  • 21:25 Afrika na Pionieri – Marek Slobodník, road movie

27.5. 2022 PIATOK

  • Deň otvorených dverí – prejdite si kemp, navštívte ostatných v ich mobilných príbytkoch a inšpirujte sa navzájom, pretože aj o tomto je Overland

Debatáreň:

  • 13:30 Autonomádom nad 3,5 t – výber auta, zobytnenie, výbava, prevádzka – Miloš Halan
  • 15:00 IPčko – Nástrahy online priestoru – Zuzka Juraneková

Program pod hlavným pódiom:

  • 10:00 detská tanečná meditácia s Vendulou
  • 11:00 jóga pre dospelých s Tinou
  • 18:30 Enviro správanie na cestách –  workshop pre deti Jakub Moravec

cestovateľské vyprávačky (menej fotiek, viac akcie):

  • 19:30 Prečo sme si toto vlastne urobili? Cestovanie rikšou a velorexom – Nesmrtelní dedci

cestovateľské prezentácie:

  • 20:15 Rok s Drakulou – Michal Hefe, Jakub Takacs
  • 21:00 10 ton zážitkov z Európy a Afriky – Cestujeme v malom, Ondro Brichta
  • 21:45 Project Japan – Maylo Motorka
  • 22:30 Gruzínsko a Kaukaz na Patroloch – Vlado Vodeničarov

28.5.2022 SOBOTA

Debatáreň (tmavý stan, kde bude priestor na rozoberanie trošku vážnejších tém)

  • 11:00 Terapia na cestách – Claudia
  • 14:00 S deckami na cestách – moderovaná diskusia s rodičmi, ktorí úspešne prežili cestovanie s dvoma deťmi Honzo Bordovský, Dada Vozáriková, Klára Vrtalová
  • 17:00 Príprava na dlhú expedíciu – Ivan Buštor

Program pod hlavným pódiom:

  • 9:30 detská jóga s Tinou
  • 10:00 šialené súťaže pre všetkých
  • 11:00 tanečná meditácia pre dospelých s Vendulou
  • 13:00 neinteraktívna prehliadka TOP obytňákov
  • 14:00 Nezávislé kúrenia – workshop Mach elektric
  • 15:00 Aktívna sebaobrana – KravMaga a Kapap by Mike
  • 16:00 Elektroinštalácia a sieťové pripojenia – karavanypro.cz
  • 18:30 súťaž o expedičné auto na rok
  • 18:45 vyhlásenie výsledkov FOTO súťaže
  • 19:00 losovanie detskej tomboly
  • 19:10 losovanie tomboly

cestovateľské vyprávačky (menej fotiek, viac akcie):

  • 19:30 Historky z dlouhé cesty – Maylo Motorka

cestovateľské prezentácie:

  • 20:30 Důchod na motorce a v kufri auta – Jana Krutilová
  • 21:20 Fotr na tripe – Expert Pepa
  • 22:20 Afrika tak, ako ju nepoznáte – Jakub Moravec

Baby Overland (sobota):

  • 10:30 divadielko o kozliatkach
  • 11:10 tvorivý workshop pre deti
  • cesta dobrodružným lesom za pokladom
  • bike zóna
  • baby stan pre najmenších lezúňov
  • zapletanie copíkov pre mladé krásavice 

Organizátori a moderátor si vyhradzujú právo meniť program podľa vlastného uváženia, nálady, počasia a vis major :).